pl | eng

O nas

Furgaleria.pl to autorski projekt skierowany do twórców i odbiorców sztuki, łączący działalność promocyjną i popularyzatorską z galerią sztuki online. Oddajemy do Państwa dyspozycji bazę danych o najciekawszych współczesnych artystach i projektantach, biogramy, recenzje, teksty krytyczne, forum wymiany myśli oraz blog o sztuce.

Oferujemy kolekcję najciekawszych współczesnych prac malarskich, rzeźb, druków limitowanych i fotografii w zróżnicowanej cenie. Wszystkie dzieła prezentowane w Furgalerii są starannie wyselekcjonowane. Dzięki profesjonalnej opiece kuratorskiej oferujemy wyłącznie dzieła artystów uznanych lub tych, którym wróżymy obiecującą przyszłość. Szczególnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na świeże i nowoczesne prace rodzimych śląskich twórców. Zapraszamy także na aukcje dzieł najzdolniejszych adeptów uczelni artystycznych, wierzymy, że warto
ich promować.

Żeby zaprzyjaźnić Państwa ze sztuką współczesną, co miesiąc organizujemy wirtualną wystawę z kluczem . W dniu wernisażu wszystkie dzieła prezentowane na wystawie oferowane są w specjalnej cenie. Wszystkie wystawy są dostępne w zakładce archiwum.

Wierzymy, że polubicie Państwo naszą galerię i zostaniecie stałymi gośćmi. Postaramy się dla Was rozwijać nasz serwis, czynić go lepszym i ciekawszym. Zapraszamy do odwiedzania nas i kontaktu z nami, do udziału w dyskusjach i zamieszczaniu recenzji. Mamy nadzieję, że zostaniecie Państwo kolekcjonerami sztuki, bo to twórcze, inspirujące i dające dużo radości zajęcie.


Osobą prowadzącą projekt jest Joanna Furgalińska
@: kontakt@furgaleria.pl

Galeria jest zarejestrowana pod nazwą: Furgaleria.pl

NIP: 626-126-04-99

REGON: 242947841

ul. Piastowska 2/80

40-005 Katowice

nr konta: ING 13 1050 1386 1000 0090 9573 2948